Конкурс на заміщення вакантних посад

– Спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності
Червонослобідської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціалістів відділів: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК. Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у  Червонослобідській  сільській раді Черкаського району Черкаської області, за адресою:

вул. Соборна, 2/1, с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області.

Додаткова інформація надається за телефоном:304-136

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії  сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4×6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.