Переглядів: 54

Оголошення щодо проведення суботника

Шановні жителі с.Червона Слобода!!!

В суботу, 16.03.2019 року оголошується суботник по прибиранню прилеглих до домоволодінь земельних ділянок.

Червонослобідська сільська рада керуючись ст. 140, 142-146 Конституції України, ч.3 ст. 18 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст. 12, 96 Земельного  Кодексу України, “Правила утримання території села Червона Слобода”(затвердженні сесією Червонослобідської сільської ради, рішення № 17-3 від 30.08.2007 року), повідомляє про Ваш обов’язок не менше 3-ох разів в рік (весною, літом та осінню) проводити благоустрій двору та території, яка прилягає з боку вулиці до середини проїжджої частини догоги та в подальшому утримувати прилеглу територію в належному стані.

На підставі вищевикладеного просимо Вас 16.03.2019 року (в суботу) долучитися до проведення суботника та привести прилеглу територію до домоволодіння в належний стан, а саме : очистити від побутового сміття, провести обрізку дерев, щоб гілля не перешкоджало руху пішоходів і не обмежувало видимість дороги при русі автотранспорту та дотримуватися даних правил в подальшому.

Нагадуємо, що до порушників правил утримання території села будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу .

Також просимо долучитися до працівників сільської ради, шкіл, дитячих садочків до прибирання парків та центральної дороги Чигиринський шлях.

 

 

Виконавчий комітет Червонослобідської сільської ради.

довкілля