Конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей

Червонослобідська сільська рада Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей.

Вимоги: Вища юридична освіта за ступенем спеціаліста або магістра, стаж роботи в державних органах та органах місцевого самоврядування не менше п’яти років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, досконале володіння українською мовою,  впевнений користувач ПК, громадянство України».

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– посвідчення щодо володіння державною мовою;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

– копію документа, який посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних) або іншого документа виданого військкоматом;

– довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Під час конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантної посади. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул. Соборна, 2/1, с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області.

Додаткова інформація надається за телефоном:304-136