Переглядів: 17

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку та інвестування

Червонослобідська сільська рада Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку та інвестування.

Вимоги: Вища юридична або економічна освіта за ступенем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом не менше трьох років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, досконале володіння українською мовою, впевнений користувач ПК, громадянство України».

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

– копію документа, який посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних) або іншого документа виданого військкоматом;

– довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Під час конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантної посади. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул. Соборна, 2/1, с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області.

Додаткова інформація надається за телефоном:304-136